خانه / شیرینی ریس / لیست قیمت شیرینی ریس در سال ۹۸

لیست قیمت شیرینی ریس در سال ۹۸

لیست قیمت شیرینی ریس در سال ۹۸ به علت نوسان قیمت مواد اولیه آن ها در طول سال متفاوت بوده که این امر در فروش این محصولات تاثیر بسزایی گذاشته است.‌ صادرات این محصولات به کشور های خارجی در بسته بندی های زیبا توانسته است به رشد اقتصادی کشور در این زمینه بهبود بخشد. شیرینی های ریس عموما به صورت کاکائویی و با مغز های مختلف آجیل تولید می شود.

لیست قیمت شیرینی ریس در سال 98

قیمت هر کیلو شیرینی ریس در سال ۹۸

قیمت هر کیلو شیرینی ریس در سال 98شیرینی ریس از شیرینی های محبوب شهر تبریز می باشد. این محصول به شکل های موزاییکی و مربع سه در سه سانت توسط تولید کنندگان این محصول تهیه و به مراکز فروش ارائه می شوند.‌ این محصول از شیر، شکر، وانیل و کاکائو تهیه می شود که عموما شیرینی سفتی و چسبناکی می باشد. 

این محصول به علت ماندگاری بالایی که در یخچال دارد، از شیرینی های محبوب تیار ترک به شمار می رود. در هنگام مصرف این محصول بهتر است بعد از درآوردن از یخچال چند دقیقه در دمای محیط قرار بگیرد تا از حالت سفتی خود در بیاید.

فروش عمده شیرینی ریس با پایین ترین نرخ

فروش عمده شیرینی ریس با پایین ترین نرخفروش عمده شیرینی ریس با پایین ترین نرخ عموما توسط تولید کنندگان این محصول صورت می گیرد. قیمت این محصول بسته به کیفیت و برند تولیدی متفاوت می باشد. برند های معتبر عموما از مواد اولیه مرغوب و درجه یک برای تهیه آن استفاده می کنند که به کیفیت برتر محصول منجر می شود. 

خرید شیرینی ریس از دیرباز در ایام شادی مانند عید نوروز صورت می گرفت که این شیرینی در سفره های عید نوروز مردم تبریز به چشم می خورد. امروزه تولید کنندگان این محصول برای فروش بیشتر با بسته بندی های کادویی این محصول توانسته اند آن را به عنوان یک هدیه و یا سوغاتی از شهر تبریز خریداری نمایند.

مرکز خرید اینترنتی انواع شیرینی ریس حاج خلیفه

مرکز خرید اینترنتی انواع شیرینی ریس حاج خلیفهفروش عمده ریس عموما در نمایندگی های فروش این محصول صورت می گیرد. تولید کنندگان این محصول برای فروش بیشتر در شهر های مختلف کشور، نمایندگی هایی را در اقصی نقاط کشور در نظر گرفته اند تا بتوانند با پرسنل های فروش دارای روابط عمومی بالا، خریداران بیشتری را جذب نمایند.

مرکز خرید اینترنتی انواع شیرینی ریس حاج خلیفه، توانسته است با فروش های اینترنتی این محصول بازار رقابت سالمی را داشته باشند. این محصول را می توان از قنادی های سراسر کشور در ابعاد و اندازه های مختلف و بسته بندی های گوناگون تهیه کرد. در مرکز خرید ریس انواع ریس های پسته ای و گردویی ارائه می شوند که بنا به نوع مغز های مورد استفاده قیمت های متفاوتی را دارا هستند. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09162563490
آدرس کانال: lahezateshirin@
پست الکترونیکی: aradsmmusavi@yahoo.com

پاسخی بگذارید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟