خانه / دسته‌بندی نشده / تولید شیرینی باقلوا قزوین

تولید شیرینی باقلوا قزوین

استان قزوین از استان های صنعتی کشور است اما تولید و طبخ شیرینی باقلوا قزوین به عنوان مهم ترین سوغاتی این منطقه در همه این استان سایه افکنده است.
قزوین از استان های مرکزی و مهم ایران است و از آنجا که در نزدیکی استان تهران قرار دارد لذا شرکت ها و کارخانجات صنعتی فراوانی در شهرک های صنعتی این استان فعالیت دارند. علاوه بر ویژگی صنعتی شهر قزوین، موقعیت استراتژیک این شهر موجب شده تا بسیاری از مسیرهای عبور و مرور از شهرهای مختلف کشور از این شهر گذر کند لذا به این شهر لقب چهار راه داده اند.

باقلوا از شیرینی ها و سوغاتی های مشهور قزوین

با این وجود نمی توان شهرستان قزوین را از شهرهای توریستی ایران به شمار اورد زیرا اهمیت اصلی این شهر و به طور کلی استان قزوین بیشتر به خاطر وجود شرکت های بزرگ و متعدد صنعتی یک منطقه صنعتی و تولیدی به شمار می رود اما این امر دلیلی بر آن نیست که از جاذبه های فرهنگی و تاریخی قزوین به راحتی بتوان چشم پوشی کرد لذا برخی از سوغاتی های مهم شهر قزوین زبانزد تمام ایرانیان می باشد و معرف حضور آنان است که شیرینی باقلوا از مهم ترین و مشهورترین آنهاست.

شیرینی باقلوا قزوین

عرضه باقلوا در همه شهرهای کشور

بدون شک امروزه از شیرینی باقلوا به عنوان یکی از مهم ترین محصولات غذایی در قنادی های سراسر کشور یاد می شود زیرا تولید و طبخ باقلوا منحصر به شهرستان و استانی مانند قزوین و یزد نمی باشد و محبوبیت این شیرینی خوشمزه موجب شده تا همه مردم ایران به مصرف آن علاقمند باشند و قنادی ها و مراکز متعدد طبخ و تولید شیرینی این محصول خوشمزه را تولید و عرضه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس موسوی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09162563490
آدرس کانال: lahezateshirin@
پست الکترونیکی: aradsmmusavi@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

خرید پشمک یزدی

خرید پشمک یزدی با قیمت مناسب

خرید پشمک یزدی با قیمت مناسب و کیفیت عالی توسط بزرگترین مرکز فروش اینترنتی انواع …

پاسخی بگذارید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟